Monday, June 24, 2013

Graduate Fashion Week

Na začátku června se v Londýně konal Graduate Fashion Week, na který jsem se vždycky chtěla jít podívat. Tak konečně se to podařilo a dokonce jsem měla press pass- takže zdarma! :) Né že by ty vstupenky byly tak drahé...Akce to byla zajímavá, i když poměrně chaotická a vlastně jsem se tam se svou kamarádkou Laurou (která fotila) zdržela jen jedno odpoledne. 
Co mě ale nadchlo, byla prezentace jednotlivých škol i jejich studentů. Úžasná portfolia i celkový design propagačních materiálů.
Více o téhle akci v mém článku pro Proti šedi : http://www.protisedi.cz/article/report-ze-zasadni-modni-akce-london-graduate-fashion-week

Graduate Fashion Week was hold at the beginning of June, and I´ve always wanted to go see it. So finally I had the chance, and I even managed to get a press pass- so it was free event for me :) Although the tickets weren´t that expensive... It was an interesting event, but quite chaotic, and with my friend Laura (who was taking pictures) we spent there only one afternoon. 
I was really excited about the presentation of all the schools and students. With their amazing portfolios and the promotional stuff.

photos by Laura Cockburn www.lauracockburn.com

2 comments:

  1. To vypadá hodně dobře! Tam bych se taky chtěla podívat. :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Bylo to zajímavý, ale úplně mě to teda neoslovilo...

      Delete